send mailhome
     Latviski Russian Latviski Eesti

 

Unikali europietiška technologija!

    

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas UFO MICATRONIC UK: naujas dizainas, distancinio valdymo pultelis, 5 galingumo lygiai, laikmatis, naktinis režimas u atuomatiniu išjungimu.

216 Eur

1400

Patartina naudoti butuose, vaikų kambariuose,biuruose, kavinėse, bankuose, ligoninėse, mokyklose (šildymo plotas iki 14 kv.metrų).

129 Eur

3000 UK

UFO Line 3000 UK 
5  reguliuojami galingumo režimai (1800 Vt, 2100 Vt, 2400 Vt, 2700 Vt, 3000 Vt)!
Naktinis režimas su automatiniu išsijungimu! Taimeris! Distancinio valdymo pultas!

298 Eur

CARBON BLACK

Sezono naujiena!
UFO CARBON BLACK šildytuvas su distancinio valdymo pultu – naujos komfortabilaus, greito šildymo galimybės! Dabar Jūs galite kontroliuoti galingumą ir pinigus, kuriuos leidžiate šildymui!
236 Eur

1800

Šviesos UFO 1800 šildytuvai naudojami visų patalpų rūšių, tokiu kaip parduotuvės, sandeliai,butai, sporto ir parodų salės, šildymui .

147 Eur

2300

Puikiai tinka sandelių,sporto salių,žaidimų ir miego kambarių ikimokyklinėse įstaigose šildymui (šildymo plotas iki 22 kv.metrų).

170 Eur

Pernešamoji teleskopinė kojelė URO infraraudoniems šildytuvams.

36 Eur

Naujos kartos UFO Infrared Heatersun šildytuvai turi tarptautinius ISO, IEC, EN, TSE sertifikatus, kurie patvirtina, kad šildytuvai atitinka aukštus europietiškus standartus.

 

UFO  šildytuvų skirtumas nuo kitų šildytuvų tame, kad jis veikia iškart, sušildydamas visų pirmą daiktus ir žmogų, o ne orą.

  • Energijos taupimas iki 82 %  šildymo per atstumą technologjos dėka ir šilumos akumuliacijos aplinkiniuose daiktuose dėka.
  • Išsaugo naturalų dregmės lygį
  • Šilumos jausmas atsiranda po 27 sekundžių
  • Neatsiranda „ karšto oro pagalvės“ lubuose ar po pastato stogu, todėl,  kad šildytuvas aprūpina daugiau  šilumos apačioje.
  • Automatiškai palaiko norimą temperatūrą – termostatas be Jūsų dalyvavimo įjungia ir išjungia šildytuvą.
  • Nesudegina deguonies, neišskiria kvapo, nedžiovina oro.
  • Dirba be garso ir vibracijos.
  • Ekologiškas ir naudingas sveikatai, todėl, kad stimiliuoja kraujotaką ir neleidžia  daugintis bakterijoms ir virusams.
  • Saugus gaisro atžvilgiu, nereikalausia specialaus aptarnavimo.
  • Jauki, tarsi židinio skleidžiama, raudonai oranžinė šviesa.

1. NEKELIA GALVOS SKAUSMO

Bet kurioje šildymo sistemoje degimo procese naudojamas deguonis, ir jeigu ventiliacija patalpose nepakankamai gera, žmogui pradeda skaudėti galvą. UFO šildymo sistema skleidžia šilumą, nenaudojant deguonės, todėl ji nesa galvos skausmo priežastimi.

2. NESKLEIDŽIA KVAPO

Uždarose patalpose, kurios šildomos  kieto  kuro krosnio pagalba, katalitiškų ir radiatorių sistemų pagalba, atsiranda kvapas, dėl to, kad ore esančios mikrodalelės sudega. Tai visada atsitinka, naudojant tradicines šildymo sistemas. Oro cirkuliacija, kuri atsiranda dėl molekulių judėjimo šiltame ore, pakelia nematomas dulkes ir mikrodaleles, ir kaip jau buvo minėta, sudeginant jas, skleidžia kvapą.

Todėl, kad UFO šildytuvų sistema nenaudoja oro šilumos skleidimui, nekyla cirkuliacijos ir kvapo, dėl to oras patalpose lieka švarus.

3. NĖRA APSINUODIJIMO PAVOJAUS

Naudojant kieto kuro krosnius, nepilno sudegimo produktu tampa  smalkės (CO), kurie tampa apsinuodijimo priežastimi. Tas pats yra ir šildymo sistemose, kurios naudoja suskystintas dujas.

Todėl, kad UFO šildytuvų sistema naudoja tik elektroenergiją ir  šildymui nenaudoja deguonies, apsinuodijimo pavojaus nėra.

4. NELEIDŽIA ATSIRASTI DRĖGMEI

Drėgmė- tai vandens garo koncentracija ore, kuri viršija tam tikrą lygį. O kvapas, kurį mes vadiname „drėgmės kvapu“, - tai nematomų bakterijų ir mikroorganizmų,kurios gyvena drėgnoje aplinkoje, kvapas.

UFO šildytuvų sistema šildydama patalpas išsklando drėgmę ir neleidžia jai atsirasti vėl, taip pat neleidžia atsirasti bakterijoms ir mikroorganizmams, ir dėl to neatsiranda „drėgmės kvapo“. Be to, patarlė „ Į saulėtus namus neužsuka daktaras“ tinka ir UFO šildymo sistemai.

5. TEIGIAMAS UFO ŠILDYMO SISTEMOS ŠILDYMO POVEIKIS, SERGANT KVEPAVIMO TAKŲ LIGOMIS, MEDICINOS ATŽVILGIU.

Žmonės, kurie serga kvepavimo takų ligomis, visų pirmą turi kvepuoti švariu ir deguonės pripildytų oru.

UFO šildytuvų sistema nenaudoja deguonies šildymui, negadina oro kokybės ir sudaro higienišką aplinką, viso to dėka, patalpose susidaro teigiamos sąlygos žmonėms, kurie serga kvepavimo takų ligomis.

6. FIZIOTERAPIJA

Fizioterapjos kabinetuose atliekami gydomieji pratimai, taip pat infraraudonu spinduliavimu šildomos tam tikros kūno vietos.

UFO šildytuvų sistemos, kurios  naudoja infraraudona spinduliavimą užtvirtina pilna audinių šildymą, kuriuo dėka, pagerinama kraujotaka, atpalaiduojami raumenys, kas padeda atliekant pratimus. Be to, sistemos naudojimas teigiamai veikia esant raumenų ir sąnarių skausmui. Dar jos naudojamos gydant juosmens išvaržą, reumatizmą, klubo nervo ligas.