send mailhome
     Latviski Russian Latviski Eesti

 

UFO šildytuvo pranašumai

UFO šildytuvo pranašumai Visų pirmą sušildo žmogų ir daiktus Aprūpina ekologiškai švarų ir taupų šildymą Ideliai tinka nauduoti vietose, kur reikalingas laikinas šildymas Šildo atvirus plotus net vėjuotu oru Užtikrina greitą šilumos perdavimą ( per 27 sekundes)
PLAČIAU >>>

Praktiškumas

Praktiškumas UFO šildytuvą galima tvirtinti ant aukšto stovo ( „kojelės“) arba tvirtinti prie lubų ar sienos. Tvirtinant šildytuvą ant kojelės, jį lengvai galima pernešti iš vietos š vietą, tvirtinant ant lubų ar sienos, atsilaisvina zonos patalpose. UFO šildytuvas tiks prie bet kuriuo patalpų dizaino ir padaro jaukiais bet kuriuos namus ar biurą.
PLAČIAU >>>

UFO- sveikas šildytuvas

UFO- sveikas šildytuvas Degimo procese, kuris nauduojamas kiekvienoje šildymo sistemoje, naudojamas deguonis. Dujinių šildytuvų veikimo metu sudeginamas deguonis ir išsiskiria kenksmingų žmogaus sveikatai medžiagų . Jeigu patalpų venteliacija nepakankamai gera, susimažima deguonies kiekis, ir žmonėms, esantiems patalpose pradeda skaudėti galvą.
PLAČIAU >>>

Sensacinės UFO galimybės

Sensacinės UFO galimybės UFO šildytuvai yra suderinami su visais ventiliacijų tipais, todėl, kad nekelia oro cirkuliacijos, kuri galėtų negativiai paveikti ventiliacijų sistemas. Be to, esant bet kuriai ventiliacijų sistemai, UFO šildytuvas užtikrins mažiausiuos šilumos išteklius į lauką, todėl , kad naudojant UFO, temperatūra po lubais bus visada mažesnė, negu naudojant kitus šildytuvus.
PLAČIAU >>>