send mailhome
     Latviski Russian Latviski Eesti

 

Infraraudoni UFO šildytuvai

Latvijos rinkoje kompanija Prizma Plus siūlo  infraraudonus UFO šildytuvus. UFO šildymo sistemų veikla panaši į naturalią saulės šviesą, kur kartu su matomais spinduliais egzistuoja ir nematomi – ultravioletiniai ir infraraudoni. Paaškinsime, kad trumpų bangų infraraudoni spinduliai skleidžia šviesa, o ilgų bangų – šilumą.

Tokių šviesos šildymo prietaisų pranašumai yra jų veikimo principe: šiluma pataiko į daiktus, kurie yra šildytuvo veikimo zonoje.Tokiu būdu, galima sušildyti bet kurias patalpas, tokius kaip  gyvenamosios patalpos,biurai, garažai, sandeliai, sodai.

Taupymas

Tradicinės šildymo sistemos praranda apie 80 % energijos, šildydami orą, kuris paskui sušildo daiktus. UFO sistema visų pirmą sušildo žmogų ir daiktus, o tik paskui – ora.UFO šildymo elementas skleidžia šilumos energiją, pirmi ją sugeria daiktai ir paviršiai (grindys, sienos, baldai ir t.t), kurie paskui patys pradeda skleisti šilumą ir išsklaido ją po patalpas.Laukti, kol oras sušils- nereikia, tai atsitinka iš karto, įjungus šildytuvą( maksimalus galingumas pasiekiamas per 15 sekundžių). UFO termostatai leidžia sutaupyti iki 82 %  energijos.

 

Klasikinis šildymas

 

Infraraudoni šildytuvai

Pritvirtintas lubose, UFO šildytuvas savo spinduliais sušildo apatinę patalpų dalį ir paskirsto energiją iki patalpų lubų. Tuo metų nevyksta jokios oro cirkuliacijos (nėra skersvėjo), ir kartu su tuo neatsiranda dulkių srovių. UFO šildytuvai gali efektingai veikti ne tik patalpose, bet ir atvirose aikštelėse, jam netrūkdo net vėjas. Patalpose infraraudonus šildytuvus galima tvirtinti iki 3.5 metrų aukštyje.

Ekologinis patikimumas

 Infraraudoni UFO šildytuvai neleidžia atsirasti nemaloniems kvapams, sumažina patalpų  drėgnuma ir nesudegina deguonies. Be to, UFO šildytuvas neleidžia atsirasti grybeliams ir pėlėsiams ir padeda jų atsikratyti  šiltose bei drėgnose patalpose.

Oficialus  kompanijos NRR atstovas Latvijoje – Prizma Plus

Serviso centras: SIA Datartis Brivibas g. 214m, Ryga. Tel..: 7077775, 22300302, e-mail: info@ufoterm.lv, http://www.ufoterm.lv/  

Statybų laikraštis Mano namas № 173

SPAUSDINTI