send mailhome
     Latviski Russian Latviski Eesti

 

Ir sveika, ir šilta: šviesos UFO šildytuvas

Neatsižvelgiant į tai, kad tai turkiškos NNR kompanijos naujovė, šviesos šildymas yra pats sieniausias šildymo būdas, nes pats seniausias ir didžiausias Žemės šildytuvas yra Saulė. Šiluma atsiranda tik tada, kai spinduliai, pereinantys per šaltąjį kosmosą, pasiekia Žemės paviršius. UFO, kaip ir saulė, šildo spinduliais.Jo šildymo elementas- flamentinas paverčia elektros energiją dieną nematomais, raudonai-oranžiniais spinduliais, kurie perduoda šilumą ir sušildo paviršius (sienas, baldus), o šilti paviršiai paskui patys skleidžia šviesą. Štai kodėl UFO šildytuvus negalima lyginti su radiatoriais ir konvektoriais, nes tai kito principo šildymo sistema. Tuo pačiu laiku, UFO spinduliai, kaip ir saulės spinduliai, pereina pro stiklą

Dar vienas „revoliucinis“ UFO ypatumas: naudojant kitus šildytuvus, temperatūra ties lubų visada aukštesnė, nei ties grindų. UFO užtikrina daugiau šilumos tis lubų. Aukštas šildytuvo galingumas pasiekiamas tuo, kad UFO neišsklaido šilumos kalorijas į visas puses, o nukreipia juos į tam tikrą patalpų dalį, užtikrindamas aukštą šilumos srovių  intensivumą (kal/m2). Skirtingai, nei kitos sistemos, UFO sistema atlieka zoninį garažų, pramoninių patalpų, sandelių šildymą. UFO taip pat esa idealiu sprendimu blogos šilumos izoliacijos  namų, sodų, biurų šildymui. O žmonių ant atvirų plotų šildymui jis tesiog nepakeičiamas. Svarbu ir tai, kad pastatydami kelis šildytuvus, Jūs galite sukurti jaukią darbo vietą net patalpose be šildimo šalčių metu.

Įjungus UFO, Jūs pajusite šilumą jau po 30 sekundžių. Šildymas padeda sutaupyti apie 82 % energijos. Jis nesudegina deguonies, neišsausina oro, su termostato pagalba palaiko norimą temperatūrą, nebijo drėgmės, veikia be garso ir esa saugus, apsauginų grotelių dėka. Buitiniai UFO modeliai nereikalauja specialaus montažo- Jūs tesiog tvirtinate jį ant „kojelės“, ijungiate į rozėtę. Norėdami, Jūs galite tvirtinti jį ant lubų ar sienos.

Spindulinė UFO šiluma, veikiant žmogų, gyvūnus ir augalus, nebūna oro išsausinimo priežastimi, sukuria gerą aplinką ir užtikrina gerą savijautą. UFO šiluma, lyg saulės šiluma, esa visiškai sveika. Atskirus ultravioletinius spindulius nuo saulės spindulių, mes gausime UFO spindulius, štai kodėl jį vadiną infraraudonu šildytuvu, kuris šildo pagal SAULĖS ĮSTATYMUS.

SPAUSDINTI