send mailhome
     Latviski Russian Latviski Eesti

 

UFO šildytuvas – naujos saulės šiluma

Saulės šviesa – universali šildymo sistema, kurią naudoja pati gamta. Visi ankščiau sukurti šildytuvai buvo kur kas prasnesni už saulę, todėl, kad jų darbas buvo sušildyti  patalpų orą, o paskui jis šildė žmones. Dabar UFO šildytuvo dėka galima gauti visus saulės šviesos privalumus.

Lauke- rugsėjis

Dieną dar šilta, bet vakare nežinai kur slėptis nuo šalto vėjo. Daugiau nebepasedėsi terasoje, nepasigrožėsi saulėtykiu.Aišku, galima paimti pledus ir megztinius, bet yra efektivesnė priemonė.

ENERGIJOS TAUPYMAS

Naudojant UFO įvairiose tų pačių patalpų zonose gali būti palaikomos skirtingos temperatūros. Dažnai, visiškai nebūtina, kad visose patalpose būtų vienoda temperatūra. Šiluminio komforto atžvilgiu, įvairių darbų atlikimui reikalinga skirtinga temperatūra. Zoninį šildymą galima palyginti su zoniniu apšvietimu: daugiau šviesos ir šilumos reikia arčiau darbo vietos.

Bet kuriuo atveju, tokių nenaudojamų plotų, kaip  lubos viršutinės sienų dalys, šildymas yra beprasmiškas.

Smulkiau ši situacija parodoma pav. 1, kur nurodyta šilumos srovių  pasiskistymas patapose, kur naudojami skirtingų tipų šildytuvai. Schemoje matyti, kad įprasti konvekcinio tipo šildytuvai didžiausią energijos dalį sunaudoja patalpų viršutinės dalies šildymui, o UFO atlieka zoninį šildymą. Tokiu būdu, UFO šildytuvas neišleidžia energijos nenaudojamo ploto šildymui.

Pav.1 Šiluminių srovių pasiskirtymas, naudojant skirtingus šildytuvų tipus.

Beveik visada reikia šildyti objektus ne daugiau kaip 2 metrų aukštyje, dėl to, skirtumas tarp tų zonų, kurias reikia šildyti ir bendro patalpų pločio esa šilumos ir elektroenergijos taupimu. UFO šildytuvai gali atlikti zoninį šildymą, o tai reiškia, sumažinti elektroenergijos išlaidas, nemažinant komforto lygio.

KOMFORTO LYGIO DIDINIMAS

Šildytuvo temperatūros trūkumo zonoje naudojimas

Esant žemos šilumos izoliacijos  zonoje( pvz. šalia lango ar durų)  žmogus jaučia diskomfortą. UFO šildytuvai pastatyti tokiose vietose, legvai kompensuoja šilumos trūkumą. Visko šito dėka, UFO šildytuvai esa optimaliu variantu, užtikrinančiu šiluminį komfortą ir mažas šildymo eksploatacijos išlaidas.

Skersvėjų atsiradimo tikimybių sumažinimas

Šildant patalpas UFO šildytuvų pagalba, nekyla oro sluoksnių judėjimo, todėl, kad oro masės nesušilsta, ir jų tepmeratūros beveik vienodos ( karštas oras nesiveržia viršun, o šaltas-žemyn), t.y. nekyla skersvėjų. Konvekcnis šildymas, o taip pat šilumos užsklandos, sudaro šilto ir šalto oro sroves, dėl ko ir atsiranda skersvėjai, o tai kenkia sveikatai.Daiktų, esančių UFO šildytuvo veikimo zonoje, didesnė, negu bendra patalpų temperatūra, todėl, tai nekelia nemalonių pojūčių, liečiant daiktus, nes prilietimas pri šiltų daiktų kur kas malonesns už šaltų daiktų lietimą.

PRAKTIŠKUMAS

Montavimas

UFO šildytuvą galima tvirtinti ant aukšto stovo ( „kojelės“) arba tvirtinti prie lubų ar sienos. Tvirtinant šildytuvą ant kojelės jį lengvai galima pernešti iš vietos š vietą, tvirtinant ant lubų ar sienos, atsilaisvina zonos patalpose. UFO šildytuvas tiks prie bet kuriuo patalpų dizaino ir padaro jaukiais bet kuriuos namus ar biurą.

SPAUSDINTI